Turkey Coffee Guide ANKET

Turkey Coffee Guide (Türkiye Kahve Rehberi) Türkiye'nin Kahve Kavurucularını, 3.nesil kahve dükkanları, geleneksel kahvecileri, online kahve dükkanları ve kahve ile bağlantısı bulunan herkesi biraraya getiriyor.

İstanbul Kahve Rehberi, kahve kültürüne yön vererek kahveseverlerin kahve deneyimlerini zenginleştirmek amacıyla hazırlanmış ilk rehberdir.

Bu rehberde hangi kahve dükkanının vegan ve laktozsuz ürünler, online satış, wifi , alternatif kahve demleme yöntemleri veya kahve workshopları & eğitimleri bulundurduğunu hangisinin hayvan dostu engelli dostu, bisiklet dostu olduğunu çocuklara uygun olup olmadığını sunmak istedik. Ayrıca Turkey Coffee Guide'a bakarak fiyat karşılaştırması yapabilir, dükkanların yerlerini keşfedebilir ve ya nakit kredi karti ödemelerin olup olmadığı gibi bilgileri erişebilirsiniz.

Turkey Coffee Guide diğer adıyla Türkiye Kahve Rehberi içeriğinde zincir ve 3. dalga kahve dükkanlarından geleneksel kahvecilere kavurmacılardan, makinecilere kadar bizler ile iletişim halinde olan kahve bağlantılı markaları bünyesinde barındaracak gerçek bir rehber.

Bugüne kadar Istanbul Coffee Festival, Istanbul'un kahvenin öyküsündeki rolüne atfen çıktığı bu yolda dünyanın en önemli kahve ve kahve kültür etkinliklerinden birisi olurken ülkemizin çeşitli illerinden gelen kahve markalarına ve kahveseverlere kucak açtı.

Hemen ardından Ankara Coffee Festival da Istanbul Coffee Festival ile aynı vizyon ve misyonu taşıyarak kahve ile bağlantılı kahvesever herkesi bir araya getirdi, şimdi ise bize ulaşan tüm kahveseverleri her yönüyle kucakladığımız kahve sektöründe yön verecek bilgi ve tecrübemiz ile bezenecek Istanbul Coffe Guide bir rehber olmaktan çok tüketicinin kahve deneyimine ortak olmak ve zenginleştirmek bunun yanında kahve kültürüne yön vermek amacıyla hazırlanan kapsamlı ve güncel bir rehber oldu.

İlk defa tanıtımını İstanbul Coffee Festival'de gercekleştirdiğimiz Istanbul Coffee Guide yeni ismi ile Turkey Coffee Guide İstanbul ve Ankara Festival'de kahveseverlerin huzuruna çıkacak ve festivallerimizin ardından bir çok noktada yerine alacak. Hedefimiz Turkey Coffee Guide'a hayat vererek edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi aktarmak ve kahveseverlerin her an yanında olarak pozitif duygular uyandırmaktır.

Devamı...