Coffee Weekend

Kahve festivallerinin ülkemizdeki yaratıcı ekibi olarak bize sıkça sorulan sorulardan biri, 'bizim ilimizde'de kahve festivali yapacak mısınız?' oluyor. Gönül ister ki Türkiye'nin her yerinde ki kahveseverleri mutlu edelim ve yukarıdaki soruya  yanıtımız evet olsun. Ancak gerçek şu ki, festival büyüklüğünde bir etkinliğin olabilmesi için bazı önemli kriterleri göz önünde bulundurmamız şart.
Örneğin;

  • İlinizdeki bağımsız kahve dükkanı sayısı,
  • 3. nesil kahve demleme ve nitelikli kahve çekirdeği sunan nokta sayısı,
  • Şehrin nitelikli kavurma hanelerinin sayısı,
  • Sektörel penetrasyon hızı,
  • Yatırımcı gücü ve risk sermayesi,
  • Hedef kitle çalışmaları vb. birçok bilgi.

Kaliteli, akılda kalıcı ve keyifli bir festival organize etmek adına, tüm bu başlıklardan gelen verileri doğru degerlendirmek bizim işimiz. Unutmamak gerekir ki kahve festivalleri sektöre yatırımcılar ile kahve severlerin bir araya gelebildiği en önemli doğrudan pazarlama platformu ve bu ekosistem çok güçlü inşaa edildiğinde sürdürülebilir ve uzun yıllar devam eden projeler çıkabiliyor ortaya, örneğin İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde olduğu üzere. Tamda bu noktada eğer şehrinizde yada alışveriş ve yaşam merkezlerinizde yada belediyeler olarak yada kültürel proje destekleyici platformlar yada sanayi ve iş insanları platformları nitelikli kahve konuşmak isteniyorsa COFFEE WEEKEND ürünümüz kesinlikle bunun için uygun bir üründür.

Biz Coffee Weekend etkinliğimiz ile şehrinize, ilinize neler getirebiliyoruz ?

Minimum 2 gün maksimum 3 gün olmak üzere şartlara ve beklentilere uygun tasarlanmış hafta sonu etkinliğinde, ülkemizin ve mevcut ise sizin bölgenizin nitelikli kahve dükkanlarını, soğuk ve sıcak kahve markaları, kavurma haneleri, makina ve ev makinesi üreticileri, demleme cihazları ve aparatları üreticileri dahil edilir.

Program yine terich edilmiş bölgenin özelliklerine uygun yerli ve yabancı konuşmacılar, kahve icerikli atölye ve seminerler ile zenginleştirilir. Nitelikli kahve suyu altyapısı ile standlar sağlanır. Ayrıca bilet şatış odaklı  bir etkinlik ise bilet alt yapısı (dsmbilet.com) ve etkinlik sırasında harcama yapılacaksa cüzdan alt yapısı (dream on app) dahil edilir. Kısacası her detayı düşünülmüş tam bir kahve ekosistem etkinlik kurgusu ile yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız. Olasılıkları görüşmek üzere bizimle irtibata geciniz.

Hayal Makinası / Dream Sales Machine Ekibi

Devamı...